Home Wiadomości

Wiadomości

Nagrodzeni w III sezonie rozgrywek "Wilson Winter League 2017/2018"

Zakończyły się rozgrywki I sezonu Wilson Winter League 2017/2018. Zwycięzcami w  poszczególnych ligach zostali:

I Liga - Marek Lipiński

II Liga - Adam Kałużny

III Liga - Tomasz Czyż

IV Liga - Alexandre Borissevitch

V Liga - Piotr Ostrowski

VI Liga -  Dominik Trawczyński

VII Liga - Anna Majewska

Zwycięzcy otrzymają bony o wartości 300 pln (wartość w cenach sugerowanych producenta) na produktu firmy Wilson do wykorzystania w sklepie Strefa Tenisa. Od dnia 01.12.2017 r. bony są do odbioru w biurze kortów Pro-Play.

 

Yonex Challenge - raport z turnieju

W sobotę (28.10) na kortach Pro-Play odbył się turniej - Challenge Yonex. W turnieju wystartowało 17 zawodników. System rozgrywek "do dwóch przegranych" sprawił, że gry zakończyły się po godzinie pierwszej w nocy. W trakcie turnieju rozegrano 30 jednosetowych spotkań. Poziom rozgrywek zgodnie z oczekiwaniami z uwagi na atrakcyjne nagrody był wysoki. Nowatorska formuła tzw. Demo Day połączony z turniejem tenisowym rakietami marki Yonex (użyczonymi do przetestowania przez dystrybutora marki Yonex firmę Vektor Media) okazała się interesującym pomysłem na zaciekawienie graczy produktami marki. Każdy z uczestników otrzymał upominek w postaci naciągu lub koszulki marki Yonex. Dodatkowo najlepsi otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Zwycięzcom turnieju a zarazem szczęśliwym posiadaczem nowej rakiety Yonex Ezone DR został Rafał Paliński, któremu w finale zacięty opór postawił Leszek Wrzesień nieznacznie przegrywając 4:6. Trzecie miejsce przypadło w udziale Tomaszowi Wójcikowi, któremu nie sprostał Marek Lipiński.


 

Zapraszamy na turniej tenisowy Yonex Challenge w dn. 28.10

Już w najbliższą sobotę tj. 28.10.2017 o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich na turniej tenisowy “YONEX CHALLENGE”

Będzie to jedyny w swoim rodzaju turniej, ponieważ gracze będą grać wyłącznie rakietami YONEX, dostarczonymi przez firmę YONEX oraz Strefa Tenisa.

Zerezerwujcie sobotni wieczór i przyjeżdzajcie na korty Pro-Play.

Nagrody do wygrania w turnieju:

  • rakieta tenisowa YONEX Ezone DR
  • termobag YONEX
  • upominki tenisowe

Dodatkowo, poza rozgrywkami turniejowymi, w różnych konkursach będzie można wygrać gadżety tenisowe oraz buty YONEX ECLIPSION. Czekamy na Was❗

 

Podsumowanie Demo Day Wilsona na kortach Pro-Play

W niedzielę (08.10.2017 r.) na kortach Pro-Play odbyły się testy rakiet marki Wilson połączone z turniejem oraz konkursem na szybkość serwisu. W turnieju, w którym do wygrania była cenna nagroda rzeczowa (nowy model Wilson Blade 98S Countervail) najlepszym graczem okazał się Radek Gawędzki. Konkurs na najszybszy serwis padł łupem Pawła Dzwonkowskiego.

 


 

Wyniki Turnieju o "Dzikie karty" do rozgrywek Wilson Winter League

W sobotę (07.10.2017 r.) na kortach Pro-Play odbył się turniej o "dzikie karty" do rozgrywek Wilson Winter League. W turnieju wzięło udział 17 zawodników. Zwycięzcą turnieju został Dariusz Jednacz, który w finale pokonał Adama Zdeba 9:5. Z uwagi na fakt, że Dariusz Jednacz nie zdecydował się wystąpić w Wilson Winter League do I ligi dołączy Adam Zdeb, II ligi - Adam Kałużny, III-ligi Andrzej Dmoch, IV-ligi Alexandre Borissevitch. Rozgrywki Wilson Winter League rozpoczynają się 09.10.2017 r.

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości