Home Wiadomości

Wiadomości

Turniej Masters Wilson Summer League 2020

22.09 o godzinie 9.00 - losowanie grup

21-25.09 - mecze barażowe

25.09 - 2.10 - mecze grupowe

3.10 - półfinały- kort 1 i 3 w godz 13-15:30

4.10 - mecz o 3 miejsce- kort 3 w godz 12-14:30

4.10 - finał- kort 3 w godz 14:30-17


Mecze barażowe do turnieju Masters Wilson Summer League 2020
Andrzej Dmoch - Radosław Gawędzki 6/3 6/3
Filip Wróbel - Katarzyna Prokop 1/6 0/6
Grzegorz Skwieciński - Antoniusz Nguyen 0/6 0/6 walkower
Hubert Ulanowski - Marek Lipiński 3/6 2/6


Grupy Turnieju Masters "Wilson Summer League 2020"

Grupa A

Imię
i nazwisko

Adam Zdeb

Andrzej Dmoch

Antoniusz Nguyen Marek Lipiński

Punkty

Stosunek
setów

Stosunek
gemów

Miejsce

Adam Zdeb - 6/4 3/6 6/0 6/0 6/0 walkower 7/6 6/3 9 6-1 40-19 I
Andrzej Dmoch 4/6 6/3 0/6 - 6/0 6/0 walkower 1/6 1/6 3 3-43-27 III
Antoniusz Nguyen 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower - 0/6 0/6 walkower 0 0-6 0-36 IV
Marek Lipiński 6/7 3/6 6/1 6/1 6/0 6/0 walkower - 64-2 31-15 II

Grupa B

Imię
i nazwisko

Artur Niedziela Adam Sylwestrzak

Dominik Trawczyński

Katarzyna Prokop

Punkty

Stosunek
setów

Stosunek
gemów

Miejsce

Artur Niedziela - 6/2 6/3 6/4 6/3 6/4 6/2 9 6-0 36-18 I
Adam Sylwestrzak2/6 3/6- 4/6 6/1 6/16/4 6/2 6 4-3 23 - 26 II
Dominik Trawczyński 4/6 3/6 6/4 1/6 1/6 - 1/6 6/1 3/6 0 2-6 25-41 IV
Katarzyna Prokop 4/6 2/6 4/6 2/6 6/1 1/6 6/3

-

32-5 27 - 34 III


Półfinały:

Adam Sylwestrzak - Adam Zdeb 3/6 3/6
Marek Lipiński - Artur Niedziela 6/0 6/0

Mecz o 3 miejsce:

Artur Niedziela - Adam Sylwestrzak 6/1 6/0

Finał:

Marek Lipiński - Adam Zdeb 6/1 3/6 6/3



 

Nagrodzeni w II sezonie Wilson Summer League 2020


Zakończyły się rozgrywki II sezonu Wilson Summer League 2020. Zwycięzcami w poszczególnych ligach zostali:

I Liga - Adam Zdeb
II Liga -Grzegorz Rozłucki
III Liga - Filip Wróbel
IV Liga - Jakub Kłopocki
V Liga -Kamil Kłos
VI Liga - Hubert Ulanowski
VII Liga - Grzegorz Figurski
VIII Liga - Robert Narożny

Zwycięzcy otrzymają naciągi firmy Solinco, które będą do odbioru w recepcji kortów Pro-Play od 14.08.2020.



 

Relacja z Turnieju Strefa Tenisa Cup (8.08.2020)

W sobotę (8.08) na kortach Pro-Play odbył się turniej Strefa Tenisa CUP, który zaliczany był również do Grand Prix Warszawy (Ranga 1a). W rozgrywkach wystartowało 21 zawodników.

Puchar za zwycięstwo w turnieju odebrał Piotr Gadomski, który w finale pokonał Filipa Staśkowiaka 4/0 4/3.
W meczu o 3 miejsce zwycięstwo odniósł Oskar Górka, który po zaciętym meczu wygrał z Sebastianem Grelą 4/1 3/4 10:6.










 

Finał turnieju masters "Wilson Winter League 2019/2020"


Adam Zdeb triumfuje w Mastersie "Wilson Winter League 2019/2020

Adam Zdeb okazał się najlepszym graczem kończącego "Wilson Winter League 2019/2020" turnieju Masters. W niedzielnym finale w trzech setach pokonał Adama Kałużnego. Triumfatorzy otrzymali cenne bony ufundowane przez przedstawiciela marki Wilson w Polsce firmę Amersport.
Mecz o 3 miejsce:
Marek Lipiński - Andrzej Dmoch (mecz przełożony z powodu złej pogody)
Finał:
Adam Kałużny - Adam Zdeb 6/1 4/6 1/6
  

 

 


 

Turniej Masters Wilson Winter League 2020

Turniej Masters Wilson Winter League 2020

Mecze barażowe do turnieju Masters Wilson Summer League 2020

Andrzej Dmoch - Janusz Pakosz: 6/0 6/0

Jacek Praszałek – Grzegorz Rozłucki 2/6 4/6

Mariusz Witczak – Filip Wróbel 3/6 6/1 3/0 krecz

Antoniusz Nguyen – Marcin Pieniążek 7/6 6/4


Grupy Turnieju Masters "Wilson Summer League 2020"

Grupa A

Imię
i nazwisko

Adam Zdeb

Adam Kałużny

Mariusz Witczak Antoniusz Nguyen

Punkty

Stosunek
setów

Stosunek
gemów

Miejsce

Adam
Zdeb
- 0/6 7/6(4) 6/7(5) 6/1 5/7 6/3 6/2 6/2 ___6 5-3 42-34 ___II
Adam
Kałużny
6/0 6/7(4) 7/6(5) - 5/7 6/4 6/2 6/1 6/0 ___9 6-2 48-27 __ÂI
Mariusz Witczak 1/6 7/5 3/6 7/5 4/6 2/6 - 6/1 6/0 ___3 4-4 36-35 __III
Antoniusz Nguyen 2/6 2/6 1/6 0/6 1/6 0/6 - ___0 0-6 6-36 __IV

Grupa B

Imię
i nazwisko

Marek Lipiński Adam Sylwestrzak


Andrzej Dmoch


Grzegorz Rozłucki

Punkty

Stosunek
setów

Stosunek
gemów

Miejsce

Marek Lipiński - 6/1 6/4 6/2 6/3 6/0 6/0 w/o ___9 6-0 36-10 ___I
Adam Sylwestrzak 1/6 4/6 - 5/7 2/6 6/7 3/1 krecz/2 ___0 0-6 21-33 _ _IV
Andrzej Dmoch 2/6 3/6 7/5 6/2- 6/1 6/7 6/1 ___6 4-3 36-28 __II
Grzegorz Rozłucki 0/6 0/6 w/o 7/6 1/3 krecz/1 1/6 7/6 1/6

-

___3 3-2 17-39 __III


Półfinały:

Adam Kałużny-Andrzej Dmoch 6/0 4/6 6/1

Marek Lipiński-Adam Zdeb 2/6 6/2 6/7(3)


przełożony z powodu złej pogody-Mecz o 3 miejsce:

Marek Lipiński-Andrzej Dmoch


Finał:

Adam Kałużny-Adam Zdeb 6/1 4/6 1/6
 
Więcej artykułów…
Logowanie



Wypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Ugo Amadi Jersey